KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213565
nr 1221 3565
Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad OK. Olja på pannå, 49x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:05:47
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr